0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Yeşilpınar Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Yeşilpınar bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yeşilpınar'da Hizmet vermektedir. Yeşilpınar Karel Santral Servisi, karelservis yeşilpınar, karel yeşilpınar, Yeşilpınar servis, Yeşilpınar santral servisi, Santral servisi yeşilpınar, karel servis yeşilpınar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yesilpinar'da Hizmet vermektedir. Yesilpinar Karel Santral Servisi, karelservis yesilpinar, karel yesilpinar, Yesilpinar servis, Yesilpinar santral servisi, Santral servisi yesilpinar, karel servis yesilpinar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.04