0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Beşyol Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Beşyol bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Beşyol'da Hizmet vermektedir. Beşyol Karel Santral Servisi, karelservis beşyol, karel beşyol, Beşyol servis, Beşyol santral servisi, Santral servisi beşyol, karel servis beşyol aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Besyol'da Hizmet vermektedir. Besyol Karel Santral Servisi, karelservis besyol , karel besyol, Besyol servis, Besyol santral servisi, Santral servisi besyol, karel servis besyol aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.05