0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

İstinye Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, İstinye bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile İstinye''de Hizmet vermektedir. İstinye Karel Santral Servisi, karelservis istinye , karel istinye, İstinye servis, İstinye santral servisi, Santral servisi istinye, karel servis istinye aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Istinye''de Hizmet vermektedir. Istinye Karel Santral Servisi, karelservis istinye , karel istinye, Istinye servis, Istinye santral servisi, Santral servisi istinye, karel servis istinye aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04