0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Tekirdağ Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Tekirdağ bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Tekidağ''da Hizmet vermektedir. Tekirdağ Karel Santral Servisi, karelservis tekirdağ, karel tekirdağ, Tekirdağ servis, Tekirdağ santral servisi, Santral servisi tekirdağ, karel servis takirdağ aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Tekidag''da Hizmet vermektedir. Tekirdag Karel Santral Servisi, karelservis tekirdag, karel tekirdag, Tekirdag servis, Tekirdag santral servisi, Santral servisi tekirdag, karel servis takirdag aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04