0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Sultançiftliği Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Sultançiftliği bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Sultançiftliği'nde Hizmet vermektedir. Sultançiftliği Karel Santral Servisi, karelservis sultançiftliği, karel sultançiftliği, Sultançiftliği servis, Sultançiftliği santral servisi, Santral servisi sultançiftliği, karel servis sultançiftliği aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Sultanciftligi'nde Hizmet vermektedir. Sultanciftligi Karel Santral Servisi, karelservis sultanciftligi, karel sultanciftligi, Sultanciftligi servis, Sultanciftligi santral servisi, Santral servisi sultanciftligi, karel servis sultanciftligi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04