0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kazlıçeşme Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kazlı çeşme bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kazlıçeşme'de Hizmet vermektedir. Kazlıçeşme Karel Santral Servisi, karelservis kazlıçeşme, karel kazlıçeşme, Kazlıçeşme servis, Kazlıçeşme santral servisi, Santral servisi kazlıçeşme, karel servis kazlıçeşme aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kazlicesme'de Hizmet vermektedir. Kazlicesme Karel Santral Servisi, karelservis kazlicesme, karel kazlicesme, Kazlicesme servis, Kazlicesme santral servisi, Santral servisi kazlicesme, karel servis kazlicesme aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04