0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Selimpaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Selimpaşa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Selimpaşa'da Hizmet vermektedir. Selimpaşa Karel Santral Servisi, karelservis selimpaşa, karel selimpaşa, Selim paşa servis, Selimpaşa santral servisi, Santral servisi selim paşa , karel servis selimpaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Selimpasa'da Hizmet vermektedir. Selimpasa Karel Santral Servisi, karelservis selimpasa, karel selimpasa, Selim pasa servis, Selimpasa santral servisi, Santral servisi selim pasa , karel servis selimpasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05