0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Çağlayan Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Çağlayan bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Çağlayan'da Hizmet vermektedir. Çağlayan Karel Santral Servisi, karelservis çağlayan, karel çağlayan, Çağlayan servis, Çağlayan santral servisi, Santral servisi çağlayan, karel servis çağlayan aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Caglayan'da Hizmet vermektedir. Caglayan Karel Santral Servisi, karelservis caglayan, karel caglayan, Caglayan servis, Caglayan santral servisi, Santral servisi caglayan, karel servis caglayan aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05