0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Boğazköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Boğazköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Boğazköy'de Hizmet vermektedir. Boğazköy Karel Santral Servisi, karelservis boğazköy, karel boğazköy, Boğazköy servis, Boğazköy santral servisi, Santral servisi boğazköy, karel servis boğazköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bogazkoy'de Hizmet vermektedir. Bogazkoy Karel Santral Servisi, karelservis bogazkoy, karel bogazkoy, Bogazkoy servis, Bogazkoy santral servisi, Santral servisi bogazkoy, karel servis bogazkoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05