0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Taşoluk Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Taşoluk bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Taşoluk'ta Hizmet vermektedir. Taşoluk Karel Santral Servisi, karelservis taşoluk, karel taşoluk, Taşoluk servis, Taşoluk santral servisi, Santral servisi taşoluk, karel servis taşoluk aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Tasoluk'ta Hizmet vermektedir. Tasoluk Karel Santral Servisi, karelservis tasoluk, karel tasoluk, Tasoluk servis, Tasoluk santral servisi, Santral servisi tasoluk, karel servis tasoluk aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05