0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Fındıklı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Fındıklı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Fındıklı'da Hizmet vermektedir. Fındıklı Karel Santral Servisi, karelservis fındıklı, karel fındıklı, Fındıklı servis, Fındıklı santral servisi, Santral servisi fındıklı, karel servis fındıklı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Findikli'da Hizmet vermektedir. Findikli Karel Santral Servisi, karelservis findikli, karel findikli, Findikli servis, Findikli santral servisi, Santral servisi findikli, karel servis findikli aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

 

Eklenme Tarihi : 2019.04.05