0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Mahmutpaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Fındıklı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Mahmutpaşa'da Hizmet vermektedir. Mahmutpaşa Karel Santral Servisi, karelservis mahmutpaşa, karel mahmutpaşa, Mahmutpaşa servis, Mahmutpaşa santral servisi, Santral servisi mahmutpaşa, karel servis mahmutpaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Mahmutpasa'da Hizmet vermektedir. Mahmutpasa Karel Santral Servisi, karelservis mahmutpasa, karel mahmutpasa, Mahmutpasa servis, Mahmutpasa santral servisi, Santral servisi mahmutpasa, karel servis mahmutpasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05