0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Silahtarağa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Silahtarağa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Silahtarağa 'da Hizmet vermektedir. Silahtarağa Karel Santral Servisi, karelservis silahtarağa, karel Silahtarağa, Silahtarağa servis, Silahtarağa santral servisi, Santral servisi silahtarağa, karel servis silahtarağa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Silahtaraga 'da Hizmet vermektedir. Silahtaraga Karel Santral Servisi, karelservis silahtaraga, karel Silahtaraga, Silahtaraga servis, Silahtaraga santral servisi, Santral servisi silahtaraga, karel servis silahtaraga aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05