0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Ambarlı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Ambarlı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

       .

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ambarlı'da Hizmet vermektedir. Ambarlı Karel Santral Servisi, karelservis ambarlı, karel ambarlı, Ambarlı servis, Ambarlı santral servisi, Santral servisi ambarlı, karel servis ambarlı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ambarli'da Hizmet vermektedir. Ambarli Karel Santral Servisi, karelservis ambarli, karel ambarli, Ambarli servis, Ambarli santral servisi, Santral servisi ambarli, karel servis ambarli aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05