0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Güneşli Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Güneşli bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir. 2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

         

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Güneşli'de Hizmet vermektedir. Güneşli Karel Santral Servisi, karelservis güneşli, karel güneşli, Güneşli servis, Güneşli santral servisi, Santral servisi güneşli, karel servis güneşli aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Gunesli'de Hizmet vermektedir. Gunesli Karel Santral Servisi, karelservis gunesli, karel gunesli, Gunesli servis, Gunesli santral servisi, Santral servisi gunesli, karel servis gunesli aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05