0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kirazlı Karel Yetkili Servis

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kirazlı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. 2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

            

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kirazlı'da Hizmet vermektedir. Kirazlı Karel Santral Servisi, karelservis kirazlı, karel kirazlı, Kirazlı servis, Kirazlı santral servisi, Santral servisi kirazlı, karel servis kirazlı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kirazli'da Hizmet vermektedir. Kirazli Karel Santral Servisi, karelservis kirazli, karel kirazli, Kirazli servis, Kirazli santral servisi, Santral servisi kirazli, karel servis kirazli aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05