0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Altınşehir Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Alntınşehir bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

                   

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Altınşehir'de Hizmet vermektedir. Altınşehir Karel Santral Servisi, karelservis altınşehir, karel altınşehir, Altınşehir servis, Altınşehir santral servisi, Santral servisi altınşehir, karel servis altınşehir aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Altinsehir'de Hizmet vermektedir. Altinsehir Karel Santral Servisi, karelservis altinsehir, karel altinsehir, Altinsehir servis, Altinsehir santral servisi, Santral servisi altinsehir, karel servis altinsehir aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05