0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Ataköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Ataköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

                    

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ataköy'de Hizmet vermektedir. Ataköy Karel Santral Servisi, karelservis ataköy, karel ataköy, Ataköy servis, Ataköy santral servisi, Santral servisi ataköy, karel servis ataköy  aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Atakoy'de Hizmet vermektedir. Atakoy Karel Santral Servisi, karelservis atakoy, karel atakoy, Atakoy servis, Atakoy santral servisi, Santral servisi atakoy, karel servis atakoy  aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05