0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Bahçeşehir Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Bahçeşehir bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

                       

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bahçeşehir'de Hizmet vermektedir. Bahçeşehir Karel Santral Servisi, karelservis bahçeşehir, karel bahçeşehir, Bahçeşehir servis, Bahçeşehir santral servisi, Santral servisi bahçeşehir, karel servis bahçeşehir aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bahcesehir'de Hizmet vermektedir. Bahcesehir Karel Santral Servisi, karelservis bahcesehir, karel bahcesehir, Bahcesehir servis, Bahcesehir santral servisi, Santral servisi bahcesehir, karel servis bahcesehir aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05