0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

İstoç Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, İstoç bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile İstoç'ta Hizmet vermektedir. İstoç Karel Santral Servisi, karelservis istoç, karel istoç, İstoç servis, İstoç santral servisi, Santral servisi istoç, karel servis istoç aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Istoc'ta Hizmet vermektedir. Istoc Karel Santral Servisi, karelservis istoc, karel istoc, Istoc servis, Istoc santral servisi, Santral servisi istoc, karel servis istoc aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05