0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kayabaşı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kayabaşı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kayabaşı'nda Hizmet vermektedir. Kayabaşı Karel Santral Servisi, karelservis kayabaşı, karel kayabaşı, Kayabaşı servis, Kayabaşı santral servisi, Santral servisi kayabaşı, karel servis kayabaşı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kayabasi'nda Hizmet vermektedir. Kayabasi Karel Santral Servisi, karelservis kayabasi, karel kayabasi, Kayabasi servis, Kayabasi santral servisi, Santral servisi kayabasi, karel servis kayabasi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05