0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Hürriyet Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Hürriyet bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Hürriyet'te Hizmet vermektedir. Hürriyet Karel Santral Servisi, karelservis hürriyet, karel hürriyet, Hürriyet servis, Hürriyet santral servisi, Santral servisi hürriyet , karel servis hürriyet aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Hurriyet'te Hizmet vermektedir. Hurriyet Karel Santral Servisi, karelservis hurriyet, karel hurriyet, Hurriyet servis, Hurriyet santral servisi, Santral servisi hurriyet , karel servis hurriyet aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05