0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Çerkezköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Çerkezköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Çerkezköy'de Hizmet vermektedir. Çerkezköy  Karel Santral Servisi, karelservis çerkezöy  , karel çerkezköy , Çerkezköy servis,Çerkezköy santral servisi, Santral servisi çerkezköy  , karel servis çerkezköy  aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Cerkezkoy'de Hizmet vermektedir. Cerkezkoy  Karel Santral Servisi, karelservis cerkezoy  , karel cerkezkoy , Cerkezkoy servis,Cerkezkoy santral servisi, Santral servisi cerkezkoy  , karel servis cerkezkoy  aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.05