0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Pirinççiköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Pirinçciköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Pirinççiköy'de Hizmet vermektedir. Pirinççiköy Karel Santral Servisi, karelservis pirinççiköy, karel pirinççiköy, Pirinççi Köyü servis, Pirinççiköy  santral servisi, Santral servisi pirinççi köyü, karel servis pirinççiköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Pirinccikoy'de Hizmet vermektedir. Pirinccikoy Karel Santral Servisi, karelservis pirinccikoy, karel pirinccikoy, Pirincci Koyu servis, Pirinccikoy  santral servisi, Santral servisi pirincci koyu, karel servis pirinccikoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

 

Eklenme Tarihi : 2019.04.05