0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Yeniköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Yeniköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yeniköy'de Hizmet vermektedir. Yeniköy Karel Santral Servisi, karelservis yeniköy, karel yeniköy, Yeniköy servis, Yeniköy santral servisi, Santral servisi yeniköy, karel servis yeniköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yenikoy'de Hizmet vermektedir. Yenikoy Karel Santral Servisi, karelservis yenikoy, karel yenikoy, Yenikoy servis, Yenikoy santral servisi, Santral servisi yenikoy, karel servis yenikoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04