0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Dünya Ticaret Merkezi Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Dünya Ticaret Merkezi bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Dünya Ticaret Merkezi'nde Hizmet vermektedir. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Karel Santral Servisi, karelservis İDTM , karel dünya ticaret merkezi , Dünya Ticaret Merkezi servis,idtm santral servisi, Santral servisi dünya ticaret merkezi, karel servis istanbul dünya ticaret merkezi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Dunya Ticaret Merkezi'nde Hizmet vermektedir. Istanbul Dunya Ticaret Merkezi Karel Santral Servisi, karelservis IDTM , karel dunya ticaret merkezi , Dunya Ticaret Merkezi servis,idtm santral servisi, Santral servisi dunya ticaret merkezi, karel servis istanbul dunya ticaret merkezi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05