0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Bahçeköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Bahçeköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bahçeköy'de Hizmet vermektedir. Bahçeköy Karel Santral Servisi, karelservis bahçeköy, karel bahçeköy , Bahçeköy servis, Bahçeköy santral servisi, Santral servisi bahçeköy , karel servis bahçeköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bahcekoy'de Hizmet vermektedir. Bahcekoy Karel Santral Servisi, karelservis bahcekoy, karel bahcekoy , Bahcekoy servis, Bahcekoy santral servisi, Santral servisi bahcekoy , karel servis bahcekoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05