0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Gençosman Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Genç osman bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Gençosman'da Hizmet vermektedir. Gençosman Karel Santral Servisi, karelservis genç osman, karel gençosman, Genç Osman servis, Gençosman santral servisi, Santral servisi gençosman, karel servis gençosman aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Gencosman'da Hizmet vermektedir. Gencosman Karel Santral Servisi, karelservis genc osman, karel gencosman, Genc Osman servis, Gencosman santral servisi, Santral servisi gencosman, karel servis gencosman aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04