0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Çeliktepe Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Çeliktepe bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Çeliktepe'de Hizmet vermektedir. Çeliktepe Karel Santral Servisi, karelservis çeliktepe, karel çeliktepe, Çeliktepe servis, Çeliktepe santral servisi, Santral servisi çeliktepe, karel servis çeliktepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Celiktepe'de Hizmet vermektedir. Celiktepe Karel Santral Servisi, karelservis celiktepe, karel celiktepe, Celiktepe servis, Celiktepe santral servisi, Santral servisi celiktepe, karel servis celiktepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05