0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Süleymaniye Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Süleymaniye bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Süleymaniye'de Hizmet vermektedir. Süleymaniye Karel Santral Servisi, karelservis süleymaniye, karel süleymaniye, süleymaniye servis, Süleymaniye santral servisi, Santral servisi süleymaniye, karel servis süleymaniye aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Suleymaniye'de Hizmet vermektedir. Suleymaniye Karel Santral Servisi, karelservis suleymaniye, karel suleymaniye, suleymaniye servis, Suleymaniye santral servisi, Santral servisi suleymaniye, karel servis suleymaniye aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04