0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Göztepe Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Göztepe bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Göztepe'de Hizmet vermektedir. Göztepe Karel Santral Servisi, karelservis göztepe, karel göztepe, Göztepe servis, Göztepe santral servisi, Santral servisi göztepe, karel servis göztepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Goztepe'de Hizmet vermektedir. Goztepe Karel Santral Servisi, karelservis goztepe, karel goztepe, Goztepe servis, Goztepe santral servisi, Santral servisi goztepe, karel servis goztepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04