0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Feriköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Feriköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Feriköy'de Hizmet vermektedir. Feriköy Karel Santral Servisi, karelservis feriköy, karel feriköy, Feriköy servis, Feriköy santral servisi, Santral servisi feriköy, karel servis feriköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ferikoy'de Hizmet vermektedir. Ferikoy Karel Santral Servisi, karelservis ferikoy, karel ferikoy, Ferikoy servis, Ferikoy santral servisi, Santral servisi ferikoy, karel servis ferikoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

 

 

Eklenme Tarihi : 2019.04.04