0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Nish İstanbul Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Nish İstanbul bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Nish İstanbul'da Hizmet vermektedir. Nish İstanbul Karel Santral Servisi, karelservis nish istanbul , karel nish istanbul, Nish İstanbul servis, Nish İstanbul santral servisi, Santral servisi nish istanbul, karel servis nish istanbul aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Nish Istanbul'da Hizmet vermektedir. Nish Istanbul Karel Santral Servisi, karelservis nish istanbul , karel nish istanbul, Nish Istanbul servis, Nish Istanbul santral servisi, Santral servisi nish istanbul, karel servis nish istanbul aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.03.29