0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Karagümrük Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Karagümrük bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karagümrük'te Hizmet vermektedir. Karagümrük Karel Santral Servisi, karelservis karagümrük, karel karagümrük, Karagümrük servis, Karagümrük santral servisi, Santral servisi karagümrük, karel servis karagümrük aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karagumruk'te Hizmet vermektedir. Karagumruk Karel Santral Servisi, karelservis karagumruk, karel karagumruk, Karagumruk servis, Karagumruk santral servisi, Santral servisi karagumruk, karel servis karagumruk aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04