0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Topçular Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Topçular bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Topçular'da Hizmet vermektedir. Topçular Karel Santral Servisi, karelservis topçular, karel topçular, Topçular servis, Topçular santral servisi, Santral servisi topçular, karel servis topçular aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Topcular'da Hizmet vermektedir. Topcular Karel Santral Servisi, karelservis topcular, karel topcular, Topcular servis, Topcular santral servisi, Santral servisi topcular, karel servis topcular aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.04