0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Firuzköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Firuzköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Firuzköy'de Hizmet vermektedir. Firuzköy Karel Santral Servisi, karelservis firuzköy, karel firuzköy, Firuzköy servis, Firuzköy santral servisi, Santral servisi firuzköy , karel servis firuzköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Firuzkoy'de Hizmet vermektedir. Firuzkoy Karel Santral Servisi, karelservis firuzkoy, karel firuzkoy, Firuzkoy servis, Firuzkoy santral servisi, Santral servisi firuzkoy , karel servis firuzkoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04