0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Karaköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Karaköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karaköy'de Hizmet vermektedir. Karaköy Karel Santral Servisi, karelservis karaköy, karel karaköy, karaköy servis, Karaköy santral servisi, Santral servisi karaköy, karel servis karaköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karakoy'de Hizmet vermektedir. Karakoy Karel Santral Servisi, karelservis karakoy, karel karakoy, karakoy servis, Karakoy santral servisi, Santral servisi karakoy, karel servis karakoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05