0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Alibeyköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Alibeyköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Alibeyköy'de Hizmet vermektedir. Alibeyköy Karel Santral Servisi, karelservis alibeyköy, karel alibeyköy, Alibeyköy servis, Alibeyköy santral servisi, Santral servisi alibeyköy, karel servis alibeyköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Alibeykoy'de Hizmet vermektedir. Alibeykoy Karel Santral Servisi, karelservis alibeykoy, karel alibeykoy, Alibeykoy servis, Alibeykoy santral servisi, Santral servisi alibeykoy, karel servis alibeykoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05