0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Hakkımızda

1996 Yılında bu işe başlayan kemikleşmiş bir kadro ile kurulmuş olan firmamız Engin Haberleşme kurulduğu günden bu güne , ülkemizde eksikliği duyulan “ticari güveni” müşterilerine sunmayı amaç edinmiş, sattığı ürünleri “zamanında ve eksiksiz” teslim ederek verdiği sözleri tutmuştur. Hizmet sektöründe verdiğimiz güvenle her zaman tavsiye edilir bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyeti ile daima ilk sırada olmayı istiyoruz. Tüm personelimiz bu konuda yetiştirilmektedir. 

Bu ilkeler doğrultusunda büyümeye devam eden firmamız; yurdumuzun en büyük sektörel üretici firmaları ve bunların yetkili servisleri dâhil, toptan ve perakende talepte bulunan tüm müşteri portföyüne hizmet vermektedir.

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, yurt sathındaki müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2017 Yılında "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi/Cuma 09:00-18:00 Ayrıca  7/24 müşteri destek hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Eklenme Tarihi : 2017.04.07