0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Örnektepe Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Örnektepe bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Örnektepe'de Hizmet vermektedir. Örnektepe Karel Santral Servisi, karelservis örnektepe , karel örnektepe , Örnektepe servis, Örnektepe santral servisi, Santral servisi örnektepe , karel servis örnektepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ornektepe'de Hizmet vermektedir. Ornektepe Karel Santral Servisi, karelservis ornektepe , karel ornektepe , Ornektepe servis, Ornektepe santral servisi, Santral servisi ornektepe , karel servis ornektepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05