0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Oruçreis Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Oruçreis bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Oruçreis'te Hizmet vermektedir. Oruçreis Karel Santral Servisi, karelservis oruçreis, karel oruçreis, Oruçreis servis, Oruçreis santral servisi, Santral servisi oruçreis, karel servis oruçreis aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Orucreis'te Hizmet vermektedir. Orucreis Karel Santral Servisi, karelservis orucreis, karel orucreis, Orucreis servis, Orucreis santral servisi, Santral servisi orucreis, karel servis orucreis aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05