0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Büyükdere Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Büyükdere bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Büyükdere'de Hizmet vermektedir. Büyükdere Karel Santral Servisi, karelservis büyükdere, karel büyükdere, Büyükdere servis, Büyükdere santral servisi, Santral servisi büyükdere, karel servis büyükdere aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Buyukdere'de Hizmet vermektedir. Buyukdere Karel Santral Servisi, karelservis buyukdere, karel buyukdere, Buyukdere servis, Buyukdere santral servisi, Santral servisi buyukdere, karel servis buyukdere aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04