0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Çorlu Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Çorlu bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Çorlu'da Hizmet vermektedir. Çorlu Karel Santral Servisi, karelservis çorlu , karel çorlu, Çorlu servis,Çorlu santral servisi, Santral servisi çorlu , karel servis çorlu aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.   

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Corlu'da Hizmet vermektedir. Corlu Karel Santral Servisi, karelservis corlu , karel corlu, Corlu servis,Corlu santral servisi, Santral servisi corlu , karel servis corlu aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.05