0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Ortaköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Ortaköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ortaköy'de Hizmet vermektedir. Ortaköy Karel Santral Servisi, karelservis ortaköy , karel ortaköy, Ortaköy servis, Ortaköy santral servisi, Santral servisi ortaköy, karel servis ortaköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ortakoy'de Hizmet vermektedir. Ortakoy Karel Santral Servisi, karelservis ortakoy , karel ortakoy, Ortakoy servis, Ortakoy santral servisi, Santral servisi ortakoy, karel servis ortakoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05