0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Küçükköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Küçükköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Küçükköy'de Hizmet vermektedir. Küçükköy Karel Santral Servisi, karelservis küçükköy, karel küçükköy, Küçükköy servis, Küçükköy santral servisi, Santral servisi küçükköy, karel servis küçükköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kucukkoy'de Hizmet vermektedir. Kucukkoy Karel Santral Servisi, karelservis kucukkoy, karel kucukkoy, Kucukkoyservis, Kucukkoy santral servisi, Santral servisi kucukkoy, karel servis kucukkoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04