0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Gülbahar Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Gülbahar bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Gülbahar'da Hizmet vermektedir. Gülbahar Karel Santral Servisi, karelservis gülbahar, karel gülbahar, Gülbahar servis, Gülbahar santral servisi, Santral servisi gülbahar, karel servis gülbahar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Gulbahar'da Hizmet vermektedir. Gulbahar Karel Santral Servisi, karelservis gulbahar, karel gülbahar, Gulbahar servis, Gulbahar santral servisi, Santral servisi gulbahar, karel servis gulbahar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.???????

Eklenme Tarihi : 2019.04.04